Skip to content

Digitālā nedēļa 22 – 28 marts

Šogad arī mēs piedalāmies digitālās nedēļas aktivitātēs. Esam izvērtējuši, ka šobrīd pieejamas neskaitāmas lekcijas un neskaitāmas pamācības kā rīkoties ar vienu vai otru risinājumu un atrast tādu digitālu risinājumu, kas vajadzīgs ik vienam ir teju neiespējami, tādēļ piedāvājam 3 dažādas diskusijas ar cilvēkiem, kas ļautu paskatīties uz notiekošo tehnoloģijās un to mijiedarbībā ar citām nozarēm. Tas ļaus paplašināt redzesloku un apjaust sev būtiskākos virzienus un iespējams saklausīt atslēgas vārdus, ar kuriem meklēt un atrast vairāk un izprast sīkāk. Esam piemeklējuši trīs Cēsīm nozīmīgus virzienus – māksla, uzņēmējdarbība, un pārvalde vai pašvaldība .katrām no šīm piedāvāsim diskusiju ar iesaistītiem un zinošiem cilvēkiem. Katram atliks izvērtēt cik ļoti tas saistās vai var ietekmēt Jūs.

Iepazīsties ar diskusiju tematiem un noskaties!

Kā digitālās tehnoloģijas ietekmē mākslu un kā māksla ietekmē tehnoloģijas? Par to parunāsim diskusijā ar mākslinieci Alisi Ķīnastu, dizaina domāšanas un dizaina izstrādes stratēģisti Elīnu Bušmani un lietotāju saskarnes dizaineri Noru Knaģi. Parunāsim par to kā māksla un tehnoloģijas attīstās šobrīd un kā tās varētu izskatīties tuvākā vai tālākā nākotnē.

https://www.facebook.com/CesuDC/posts/1898836980269711

Latvijas IT klasteris kopā ar Cēsu Digitālo centru īsteno digitālās transformācijas trīs dienu treniņu uzņēmējiem. Pirmajā pilotgrupā piedalās pieci dažādi uzņēmumi no Vidzemes, tostarp Cēsīm. Kas ir tas, ko šajās dienās uzņēmēji paveic un ko Latvijas IT klasteris var piedāvāt kā nākošos soļus un cik tas ir nozīmīgi un vērtīgi pašiem uzņēmējiem, noskaidrosim diskusijā ar vienu no treniņa dalībniekiem – uzņēmumu “Kalna paltes”, mācību pasniedzēju – eksperti Vitu Brakovsku un Latvijas IT klastera direktori Aigu Irmeju. Pieslēdzies un uzzini, vai arī Tavam uzņēmumam šāds treniņš varētu būt noderīgs!

https://www.facebook.com/CesuDC/posts/1899068416913234

Kādas ir pašvaldību IT sistēmas, kas tās veido un ar kādām grūtībām sastopas, kādi ir attālinātā darba un ārkārtas stāvokļa izraisītās sekas uz šīm sistēmām un kā IT nodaļas tiek ar šiem un citiem uzdevumiem galā? Tie ir jautājumi par kuriem diskutēsim ar trīs pašvaldību IT speciālistiem no Amatas , Cēsu un Priekuļu novadu pašvaldībām. Parunāsim arī par to, kā pašvaldību IT risinājumi un pakalpojumi varētu izskatīties nākotnē un kā to ietekmēs reģionālā reforma. Uzzini, kā pašvaldībās notiek digitālā transformācija!

https://www.facebook.com/events/260217822261598/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *