Skip to content

Digitālo pamatprasmju apmācības

  Mums ir labas ziņas! Un lielisks piedāvājums ko darīt un kā pavadīt tumšos rudens vakarus lietderīgi. Nāc mācies digitālās prasmes!

  Piedāvājam Cēsu novada iedzīvotājiem rudens un ziemas mēnešos iegūt pamatprasmes darbā ar digitālajām tehnoloģijām! Esam izstrādājuši “soli pa solim” mācību kursu, kurā var iemācīties pamata līmenī darboties gan ar datoru, gan savu viedtelefonu.

  Ja Tev šis nav saistoši, NOTEIKTI padod ziņu tālāk un izstāsti par šo iespēju tiem, kam tas patiešām būtu noderīgi – mammai, krustmātei, tētim, kaimiņam vai kolēģim!

  Apmācības ir piemērotas gan iesācējiem, kuriem ar tehnoloģijām ir pavisam maza saistība vai pieredze, gan ikvienam Cēsu novada iedzīvotājam bez vecuma ierobežojuma, kas vēlas uzlabot savas digitālās prasmes.

  Mācīsimies atrast internetā vajadzīgo informāciju, nosūtīt e-pastu, uzlikt telefonā vajadzīgās aplikācijas, elektroniski pierakstīties pie ārsta, kā strādāt / mācīties attālināti un daudz ko citu ikdienā noderīgu. Mācības norisināsies piecās vietās visā novadā, kur būs nokomplektējusies grupa.

  Nešaubies, piesakies līdz 25. septembrim https://cdc.lv/apmacibas-digitalas-pamatprasmes/ paritinot uz leju un spiežot pogu “Pieteikšanās”. Turpat atradīsi arī mācību programmu, informāciju par pasniedzējiem un varēsi apskatīties cik cilvēku jau pieteikušies Tavas dzīvesvietas tuvumā!

  Ja Tev, lai pieteiktos, nepieciešama palīdzība droši dodies uz sev tuvāko Cēsu novada bibliotēku vai klientu apkalpošanas centru un tur Tev palīdzēs to izdarīt!