Skip to content

News

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Vakar notika iedvesmojošs un izglītojošs pasākums Cēsu novada uzņēmējiem - Digitālā transformācija: uzņēmējdarbības izaicinājumi un risinājumi, kurā apskatījām dažādas, ar uzņēmumu digitalizāciju, saistītas tēmas. 🎉

👉Dalībnieki uzzināja par pieejamajiem automatizācijas rīkiem, kas palīdz uzlabot ikdienas darbību un palielināt efektivitāti, ietaupot laiku un resursus.

👉Eksperti dalījās ar praktiskiem padomiem par mākslīgā intelekta integrēšanu uzņēmumos, lai uzlabotu klientu apkalpošanu, analizētu tirgus tendences un optimizētu biznesa procesus.

👉Savukārt veiksmīgs uzņēmējs dalījās ar savu pieredzi par viņa uzņēmuma digitalizāciju. Stāsts bija ne tikai iedvesmojošs, bet arī deva vērtīgas atziņas par to, kā veiksmīgi īstenot digitalizācijas procesus un pārvarēt dažādas grūtības uzņēmumā.

👉Īpašu interesi izraisīja Vidzemes plānošanas reģiona pārstāves stāsts par Eiropas Digitālās inovācijas centra (EDIC) piedāvāto iespēju saņemt no LIAA 100% grantu 5000 EUR apmērā uzņēmuma procesu digitalizēšanai vai arī atbalstu lielākā apmērā ar daļēju ES līdzfinansējumu.

👉Pasākuma laikā notika arī darbnīca, kuras laikā uzņēmēji, pildot praktiskus uzdevumus, analizēja digitalizācijas iespējas savos uzņēmumos. Pasākuma noslēgumā, sarunā ar Cēsu novada uzņēmējdarbības un tūrisma aģentūras direktori Madaru Lasmani, uzņēmēji uzzināja par jaunumiem uzņēmējdarbībā Cēsu novadā un diskutēja par uzņēmēju aktīvāku iesaisti novada attīstībā.

🙌Paldies visiem, kuri piedalījās un bagātināja pasākumu ar savu klātbūtni un iesaistīšanos! Īpašs paldies Ilze Zicāne-Dreimane un Cēsu Izstāžu namam par viesmīlīgajām telpām, mūsu viesiem – IT uzņēmumiem: Squalio; Excellent Latvia; MONEO Latvia; Nomas Veikals; Codnity un Brandsite - Website development agency, kā arī Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris un Digitālās inovācijas centrs; Vidzemes plānošanas reģions un Ieva Kreile; Mežsaimnieks, meža īpašnieku kooperatīvs un Andis Malējs un Cēsu novada uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības aģentūrai.

Pasākums tika īstenots projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros. Pasākumu finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.
... See MoreSee Less

Vakar notika iedvesmojošs un izglītojošs pasākums Cēsu novada uzņēmējiem - Digitālā transformācija: uzņēmējdarbības izaicinājumi un risinājumi, kurā apskatījām dažādas, ar uzņēmumu digitalizāciju, saistītas tēmas. 🎉👉Dalībnieki uzzināja par pieejamajiem automatizācijas rīkiem, kas palīdz uzlabot ikdienas darbību un palielināt efektivitāti, ietaupot laiku un resursus. 👉Eksperti dalījās ar praktiskiem padomiem par mākslīgā intelekta integrēšanu uzņēmumos, lai uzlabotu klientu apkalpošanu, analizētu tirgus tendences un optimizētu biznesa procesus. 👉Savukārt veiksmīgs uzņēmējs dalījās ar savu pieredzi par viņa uzņēmuma digitalizāciju. Stāsts bija ne tikai iedvesmojošs, bet arī deva vērtīgas atziņas par to, kā veiksmīgi īstenot digitalizācijas procesus un pārvarēt dažādas grūtības uzņēmumā. 👉Īpašu interesi izraisīja Vidzemes plānošanas reģiona pārstāves stāsts par Eiropas Digitālās inovācijas centra (EDIC)  piedāvāto iespēju saņemt no LIAA 100% grantu 5000 EUR apmērā uzņēmuma procesu digitalizēšanai vai arī atbalstu lielākā apmērā ar daļēju ES līdzfinansējumu.👉Pasākuma laikā notika arī darbnīca, kuras laikā uzņēmēji, pildot praktiskus uzdevumus, analizēja digitalizācijas iespējas savos uzņēmumos. Pasākuma noslēgumā, sarunā ar Cēsu novada uzņēmējdarbības un tūrisma aģentūras direktori Madaru Lasmani, uzņēmēji uzzināja par jaunumiem uzņēmējdarbībā Cēsu novadā un diskutēja par uzņēmēju aktīvāku iesaisti novada attīstībā.🙌Paldies visiem, kuri piedalījās un bagātināja pasākumu ar savu klātbūtni un iesaistīšanos! Īpašs paldies Ilze Zicāne-Dreimane un Cēsu Izstāžu namam par viesmīlīgajām telpām, mūsu viesiem – IT uzņēmumiem: Squalio; Excellent Latvia; MONEO Latvia; Nomas Veikals; Codnity un Brandsite - Website development agency, kā arī  Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris un Digitālās inovācijas centrs;  Vidzemes plānošanas reģions un Ieva Kreile; Mežsaimnieks, meža īpašnieku kooperatīvs un Andis Malējs un Cēsu novada uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības aģentūrai.  Pasākums tika īstenots projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros. Pasākumu finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.Image attachmentImage attachment+5Image attachment

📢Cēsu Novada uzņēmēj!

Nenokavē pēdējo iespēju pieteikties Cēsu Digitalizācijas dienas pasākumam 15. maijā. Tajā uzzināsi ne tikai par mākslīgā intelekta praktisko pielietojumu ikdienas darbā un dažādiem uzņēmuma automatizācijas rīkiem, bet arī par Eiropas Digitālās inovācijas centra piedāvātajām finansējuma un atbalsta iespējām uzņēmumu digitalizācijai un vēl daudz ko citu.

Bet tas vēl nav viss, jo pasākuma laikā Tev būs iespēja tikties un uzdot jautājumus dažādu jomu IT uzņēmumiem, kas sniedz daudzveidīgus pakalpojumus, sākot no mājaslapu un internetveikalu izstrādes līdz IT sistēmu izstrādei un/vai dažādu IT esošu rīku pielāgošanai biznesa procesu automatizācijai uzņēmumā.

Ja vēl neesi pieteicies, rezervē laiku tūlīt un piesakies šeit cdc.lv/blog/2024/04/19/digitalizacijasdiena2024/ 🚀

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Pasākums notiek projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros. Pasākumu finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.
... See MoreSee Less

Šodien uzsākām vēl vienu Kickstart digitalizācijas treniņa ciklu. Pirmā nodarbībā iepazināmies ar 22 enerģiskiem un jaudīgiem uzņēmējiem, kuri dodas ceļojumā, lai iegūtu padziļinātas zināšanas par digitalizāciju. 🤖
Šajā treniņā mūsu dalībnieki ne tikai iepazinās ar digitalizācijas jēdzienu, bet arī definēja savus biznesa izaicinājumus un meklēja inovatīvas idejas to risināšanai. 🚀
🙏 Paldies visiem dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos un dedzīgu interesi!
🙏 Liels paldies mūsu lektorei. Jūsu pieredze un zināšanas ir kļuvušas par būtisku iespēju uzņēmumiem izprast digitālās transformācijas būtību un tās potenciālu biznesa attīstībā!

✅ Ja arī Tu vēlies izprast, kas ir digitalizācija un kā tās iespējas izmantot biznesa attīstībā, piesakies! Treniņš notiek klātienē dažādās Latvijas pilsētās un tam var pieteikties gan mikro un mazie uzņēmumi, gan vidējie un lielie uzņēmumi. Vairāk info šeit: www.kickstart.lv/
🇪🇺 Finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.
#EDIH, #EDIC, #ESfondi, #EUFunds #NextgenEU #atbalstsuzņēmējiem
... See MoreSee Less

📣Cēsu novada uzņēmēj!

Vai esi jau pieteicies uz Cēsu digitalizācijas dienu 15. maijā, kur uzzināsi jaunāko par mākslīgā intelekta piedāvātajām iespējām, jaunākajiem uzņēmumu digitalizācijas rīkiem un vēl daudz ko citu?

Ja vēl neesi pieteicies, rezervē laiku tūlīt un piesakies šeit cdc.lv/blog/2024/04/19/digitalizacijasdiena2024/ , jo vietu skaits ir ierobežots.💻🎉

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!
... See MoreSee Less

1 CommentComment on Facebook

@sekotāji

Viens feins, pieredzes un sarunām bagāts vakars Datu analītikas zvaigznē !🤗💫 ... See MoreSee Less

Load more