Digitalizācijas treniņš “Kickstart”

Kas ir šis treniņš?

Aicinām Cēsu novada mazos un vidējos uzņēmumus pieteikties Kickstart digitalizācijas treniņā, kā mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem izprast, kas ir digitalizācija un kā tās iespējas izmantot sava biznesa attīstībai. Treniņš notiks klātienē*, un to rīko Latvijas IT klasteris sadarbībā ar Cēsu Digitālo centru.

Būs jādarbojas un būs mājasdarbi! Treniņa laikā dalībnieki vērtēs savus biznesa procesus, definēs biznesa izaicinājumus un meklēs idejas, kā šos izaicinājumus risināt, kā arī iedvesmosies no citu uzņēmumu pieredzes stāstiem. Tas ļaus uzņēmumiem analizēt savu šodienu un veidot vīziju, kā kļūt efektīvākam un konkurētspējīgākam nākotnē.

Detalizētāk par treniņu var uzzināt noskatoties šo video (20 min)

Atsauksmes no iepriekšējiem treniņiem

👌 Tīrradnis ir pirmā amatražotāju apvienība Latvijā, kas sastāv tikai no Latvijas mazajiem amatražotājiem, pulcējot unikālas un kvalitatīvas saimniecības. 🗣 SIA Tīrradnis vadītājs Edgars Kravalis dalās pieredzē un gūtajās atziņās pēc dalības uzņēmumu digitalizācijas treniņā “Kickstart”, kas norisinājās Vidzemes reģionā.

Lektori/Mentori

Aleksandrs Ļubinskis

Cēsu Digitālā centra valdes priekšsēdētājs

Inese Mūrniece

Latvijas IT klastera digitalizācijas projektu vadītāja

Vita Brakovska

Biedrības ZINIS vadītāja


Papildus treniņā piedalīsies uzņēmumi ar saviem pieredzes stāstiem un mentori, kas palīdzēs ar savas “digitalizācijas ceļa kartes” precizēšanu.


Treniņa datumi

Treniņš notiks 3 dienās klātienē* ar 2 nedēļu pārtraukumiem, kuru laikā jāpaveic noteikti patstāvīgie darbi uzņēmumā.

  • 20. Oktobris 10:00 – 15:00
  • 3. Novembris 10:00 – 15:00
  • 17. Novembris 10:00 – 14:00

Pasākumi ir bez maksas. Tie tiek finansēti ar Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas projekta INNOCAPE ietvaros ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu un Cēsu Digitālā centra finansējuma.

Apply

Organizē

*Sakarā ar pašreizējiem ierobežojumiem pasākumu var apmeklēt tikai viesi ar derīgu ES Digitālo Covid-19 Sertifikātu (veikta vakcinācija vai pēdējo 180 dienu laikā ir izslimots COVID-19). Negatīvs tests šajā gadījumā netiek pieņemts. Saprotam, ka tas var radīt zināmus sarežģījumus, taču, lai rīkotu šādu pasākumu, mums jāievēro valstī pieņemtie noteikumi.