Skip to content

Meet&Code 2021

Pateicoties SAP finansiālajam atbalstam, sadarbībā ar Meet&Code un Techsoup Latvia, oktobrī norisinājās Cēsu Digitālā centra veidotas tiešsaistes nodarbības jauniešiem par divām tēmām:

Spēles programmēšana ar Scratch

Četrās tiešsaistes nodarbībās “Spēles programmēšana ar SCRATCH” jaunieši varēja apgūt vairāku līmeņu 2 dimensiju spēles programmēšanu, izmantojot tiešsaistes vizuālās programmēšanas platformu Scratch. Šīs nodarbības sniedza labu ieskatu programmēšanas pamatos, jaunieši spēlīšu veidošanā izmantoja gan gatavas kodu rindas, gan mācījās tās uzrakstīt paši, iepazinās ar dažādām programmēšanas funkcijām un mēģināja izveidot katrs savu individuālo spēlīti.

Spēlīte ar Scratch – ievads

Spēlīte ar Scratch – 1. nodarbība

Spēlīte ar Scratch – 2.nodarbība

Spēlīte ar Scratch – 3. noslēgum nodarbība

Create a useful social media content

Jauniešiem domātā videosatura veidošanas tiešsaistes lekcija, kuru vadīja Jānis Sildniks, portāla Delfi sociālā satura veidotājs, bija ārkārtīgi intersantiem stāstiem piepildīta. To atzina arī vairāki bērnu vecāki, kuri šo nodarbību bija dzirdējuši skanam fonā 🙂 Nodarbībā tika pārrunāta TikTok un Instagram popularitāte, video stāstiņu veidošanas principi kā arī bija dzirdami dažādi noderīgi padomi sociālo tīklu lietošanā.

https://calendar.google.com/calendar/embed?src=c_744f3a27633ced1ec38b67549d2cc1841780b127839968359d7b094616d36c5d%40group.calendar.google.com&ctz=Europe%2FRiga