Skip to content

Digitalizācijas treniņš “Kickstart”

Kas ir šis treniņš?

Aicinām mazos un vidējos uzņēmumus pieteikties Kickstart digitalizācijas treniņā, kā mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem izprast, kas ir digitalizācija un kā tās iespējas izmantot sava biznesa attīstībai. Treniņi notiek klātienē, dažādās Latvijas vietās.

Šo mācību nodarbībās dalībnieki vērtēs savus biznesa procesus, definēs biznesa izaicinājumus un meklēs idejas, kā šos izaicinājumus risināt, kā arī iedvesmosies no citu uzņēmumu pieredzes stāstiem. Tas ļaus uzņēmumiem analizēt savu šodienu un veidot vīziju, kā kļūt efektīvākam un konkurētspējīgākam nākotnē. Šo mācību laikā uzņēmumi arī mācīsies sagatavot visu nepieciešamo informāciju lai saņemtu finansējuma atbalstu savām digitalizācijas idejām grantu formā, kā arī ar daļēju līdzfinansējumu programās līdz pat milionu projektiem.

Detalizētāk par treniņu var uzzināt noskatoties šo video (20 min)

Atsauksmes no iepriekšējiem treniņiem

👌 Tīrradnis ir pirmā amatražotāju apvienība Latvijā, kas sastāv tikai no Latvijas mazajiem amatražotājiem, pulcējot unikālas un kvalitatīvas saimniecības. 🗣 SIA Tīrradnis vadītājs Edgars Kravalis dalās pieredzē un gūtajās atziņās pēc dalības uzņēmumu digitalizācijas treniņā “Kickstart”, kas norisinājās Vidzemes reģionā.

Lektori/Mentori

Aleksandrs Ļubinskis

EDIC eksperts, reģionālais koordinators

Nodibinājuma “Cēsu Digitālais centrs” valdes priekšsēdētājs

Vita Brakovska

EDIC eksperts

Biedrības “Zināšanu un inovācijas sabiedrība” valdes priekšsēdētāja


Papildus treniņā piedalīsies uzņēmumi ar saviem pieredzes stāstiem un mentori, kas palīdzēs ar savas “digitalizācijas ceļa kartes” precizēšanu.


Treniņa ilgums un forma

Treniņš notiek 4 dienās klātienē ar 1 nedēļas pārtraukumiem, kuru laikā jāpaveic noteikti patstāvīgie darbi uzņēmumā.

Pasākumi ir bez maksas. Tie tiek finansēti ar ES atjaunošanas fonda projekta Development of AI-ICT for Manufacturing EDIH in Latvia EDIHLV- 101083983

Organizē