Skip to content

Digitālie kursi
DigitalizacijasDiena2024
Digitālā transformācija: Uzņēmējdarbības izaicinājumi un risinājumi

Digitālās nedēļas 2024 ietvaros, 15. maijā no plkst. 14:00 līdz 18:00 Cēsu Izstāžu namā, Pils laukumā 3 organizē pasākumu. Tas paredzēts mikro, maziem un vidējiem uzņēmumiem un tajā varēsiet uzzināt par digitalizācijas iespējām uzņēmuma efektivitātes paaugstināšanai.

Trainings
Useful IT trainings

We offer training in the use of various digital solutions and software. Keep up with the latest offers or contact us to create training for your company.

Kickstart
DIGITALIZĀCIJAS TRENIŅŠ "KICKSTART"

Digitalizācijas nozīmi uzņēmējdarbībā reti kurš apšauba, tomēr tad kad jānonāk pie atbildes kas īsti tas ir un skaidra plāna ko darīt un kā savu uzņēmumu šajā digitālo iespēju jūklī virzīt pārdomāti, atbildes nereti nav viennozīmīgas. Ja vajdzīgs novērtēt savas idejas vai tās gūt skaidrību kā tās radīt, noderēs četru dienu praktiskas mācības uzņēmumiem.

Online courses

We offer free online courses. You can learn IT basics independently.

How to begin "digital transformation" in your organization?
How to begin "digital transformation" in your organization?

Katram laikam ir savi raksturīgākie atslēgas vārdi. Vienubrīd likās, visi produkti, ko vien iespējams, tika apzīmēti ar “EKO”, vēl parādījās “BIO”, tad “kompetences” un citi. Šobrīd aizvien plašāk dzirdam – “digitalizācija” un “digitālā transformācija”. Vai tas var ko dot uzņēmumam? Vai tā ir pirmā nepieciešamība katrā uzņēmumā vai arī vīzija, uz ko ir populāri tiekties, […]

Consultations
Consulting on digitalization of enterprises

Apply for consultations on the possibilities of implementing digital solutions in the company to increase productivity.

Digiprasmes
DIGIPRASMES

Piedāvājam Cēsu novada iedzīvotājiem iegūt pamatprasmes darbā ar digitālajām tehnoloģijām! Esam izstrādājuši bezmaksas mācību kursu klātienē, kurā var iemācīties darboties ar datoru un viedtelefonu spiediet pogu zemāk un uzzini vairāk.

Digitālo prasmju novērtējums
DIGITALO PRASMJU NOVĒRTĒJUMS

Esam izstrādājuši visai plašu novērtējuma testu, ar kura palīdzību iespējams noteikt savu digitālo prasmju līmeni un tā salīdzinājumu ar pašvērtējumu. Novērtējuma izpildei vajadzēs ne mazāk kā pusotru stundu laika un jūsu uzmanības. Tā rezultātā saņemsiet savā e-pastā pāskatu ar salīdzinājumu balstoties uz Eiropas DigiComp digitālo prasmju struktūru.

previous arrow
next arrow

JAUNĀKAIS